| SweetySandra135 a întrebat:

Cand va aparea h2o just add water sezonul 4?

Răspuns Câştigător
| CutenessOverLoaded a răspuns:

Imi pare rau dar nu va mai exista sezonul 4...Nu ai vz ultimul episod din sezonul al 3 lea? Cauta-l pe net daca-l gasesti sa ma anunti.

2 răspunsuri:
| SweetySandra135 explică:

L-am vazut cred ca de 20 de ori dar am vazut pe you tube ca a mai fi sigur chiaram cautat pe net si scria ca va fi sezonul 4 pe 20 si ceva februarie 2011

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Bine, sandra, inseamna ca m-am inselat eusadeu chiar nu am gasit pe net...sadnu sunt buna de nimicsadasta e...sadnu meritam funda