| KDily a întrebat:

O sa reapara Delia in iubiri secrete in sezonul 2? voi ce credeti?big grin:*:*

Răspuns Câştigător
| georgianav a răspuns:

Nu cred.happy adica se spune ca a murit, pentru ca iti dai seama ca si Diana a fost impuscata de Vlad si a aratat cand a impuscat.o deci.

| KDily explică (pentru georgianav):

Da` dar nu ne-a aratat-o noua big grin... poate apare ca si Anda:d.pentru ca si cu ea era la fel...toti o credeau moarta dar ea avea vesta antiglontbig grin

2 răspunsuri:
| NuImiPunNume a răspuns:

Nu cre... doar a fost ucisa de Vlad, a spus acum cateva episoade. si daca te-ai uitat a omoerato si pe Diana.straight facestraight face