| anonim_4396 a întrebat:

Oare este adevarata legenda cu bloody marry?

5 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Eu is Miss Bloodie Melancholie Marrie, cu ce te pot ajuta?

| justme_2041 a răspuns:

Toata lumeaaa
Intreaba acelasi lucru

Eu ca fraiera, am incercat intr-o seara sa o spun de 3 orilaughing))
Si am inchis ochii, vine fratimiu si ma ia de cap, si face BUU!
Mam speriat, Si mi-au zis toti ca e o porcarie, Si de atnci nu mai cred in ea

Te pup!
Acelasi lucru sa faci si tu, adica sa nu crezi in ea:*:*:*:*

Sanatate si sarbatori fericite:*:*:*:*::*

| Tweetymrrr a răspuns:

Eu nu credlaughing). Nu are cum sa fie adevarate ...sunt doar legende care sunt facute cu scopul de a dezvolta spaima si sentimente de frica in oameni. Nimic rau decat imaginatia unora este aceasta sau aceste(depinde despre care vb)legende

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu incercati si ne spuneti si nouabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că ai auzit de legendă din Mesaje de dincolo, (eu de acolo am auzit), însă nu am căutat niciodată despre ea pe net, nu cred că există.