| Zuupass a întrebat:

Stiti legenda lui bloody >marry?

Răspuns Câştigător
| Dragos_Eddy_1988 a răspuns:

Sunt mai multe:I:O fata de imparat foarte frumoasa a avut un accident care a mutilat-o si arata ca un monstru. Tatal sau a aruncat toate oglinzile din imparatie pentru a nu se vedea.Cand totusi, a gasit o oglind in care s-a vazut, ea a urlat de durere si a intrat in oglinda jurand ca oricine o va cauta il va mutila.
II:O fata frumoasa a fost violata, mutilata si inchisa intr-o lada unde a murit de foame, sete si durere. Spiritul sau a iesit si acum chinuie oamenii cum ii s-a intamplat si ei.
funa plss.

| Zuupass explică (pentru Dragos_Eddy_1988):

O sa iti dau dar mai intai vreau sa vad mai multe raspunsuriwinking

12 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

O gasesti pe wiki.

| deeadeea111 a răspuns:

Nu

| Zuupass explică (pentru deeadeea111):

Ce raspunzi in gluma faii

| deeadeea111 a răspuns (pentru Zuupass):

Eu am raspuns la intrebarea pe care ai pus-o.Tu ne-ai intrebat daca stim legenda si eu am spus ca nu o stiu.Ce, am comis o infractiune?laughing

| Zuupass explică (pentru deeadeea111):

Nu ma regeream la asta tongue

| deeadeea111 a răspuns (pentru Zuupass):

Cum adica,, nu te regereai"? Macar scrie corect.

| BlackDarkAngel a răspuns:

Nu, am auzit de ea dar nu o stiu. O sa ma interesez!

| andreeasmecheradesmechera a răspuns:

Spune-mi-o tu.

| Zuupass explică (pentru andreeasmecheradesmechera):

Ok iti zic: odata era o fata singura la parinti si tatal lui fiind doctor si mamma nu stiu happy a gasit-o fara sa respire si cu ochi deschisi undeva si la 00:00 noaptea a pus-o intr-un cosciug si inountru o sfoara legata de un clopot urias pentru ca in caz ca nu a murit sa sune de clopot.Mama ei a stata acolo si a plans, tatal lui marry a injectato cu o chestie de somnifer, marry a sunat clopotul dar nimeni nu o auzi.De dimineata tatal a vazzut clopotul daramat si a dezgropato si a gasit-o moarta cu mainile pline de sange si fara unchi, acestea era susu la sarcofac.pa acum zi-mi tu

| andreeasmecheradesmechera a răspuns (pentru Zuupass):

Daca a "injectato"e clar.