| Ðÿdy a întrebat:

Ok, asta este o intrebare pentru fanii Academia Vampirilor care au terminat sau au ajuns la al 6-lea volum.
Voi cu cine ati fi vrut sa ramana Rose? Cu Dimitri sau Adrian?
Eu cu Adrian. Dar din pacate l-a ales pe Dimitrisad
Funda and vor:*

P.s: A aparut Bloodlines in Romania? Daca da, de unde o pot cumpara?

Răspuns Câştigător
| DubiDubiDuba a răspuns:

Buna happy
Deci eu m-am indragostit de Rose si Adrian in a 5a carte, dar adevarul e ca de Rose si Dimitri m-am indragostit dinainte si pana la urma Adrian merita sa fie cu cineva care sa nu iubeasca mai mult pe alt barbat pentru ca Rose se gandea la Dimitri chiar si cand era cu Adrian. Si oricum, am inteles ca Adrian o sa se indragosteasca de Sydney in Bloodlines. Din cate stiu nu a aparut in Romania, am tot cautat o data dar tot ce am gasit a fost ca vor aparea dar nu se stie cand sad. Chiar nu mai pot sa astept.