| gennosuke99 a întrebat:

Ok, deci caut un film in care un baiat a facut de ziua lui un joc de sticluta, dupa acel joc trebuia sa mearga in dulap cu o fata goth care voia sa faca sex cu el, dar el nu a fost de acord. Ea l-a blestemat, si face sex cu sute de femei, dar nu trece de prima intalnire, asa ca merge la ea sa rupa blestemul, stie cineva filmul? am o vaga impresie ca e cu adam sandler, dar nu sunt sigur

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Se numeste Good Luck Chuck.
http://www.cinemagia.ro/filme/good-luck-chuck-charlie-talisman-18455/

1 răspuns:
| gennosuke99 explică:

Sigur o avea pe jessica alba