| Al3rT a întrebat:

Osu. Pentru fanii anime imi puteti spune niste animeuri asemanatoare cu Tenjou Tenge. Adica tot asa cu superputeri, arte martiale si daca se poate sa fie intr-o scoala dar nu este neaparat necesar doar sa fie cu superputeri si arte martiale sa te faca sa-l vizionezi stiti voi despre ce vorbesc. >Multumesc:

2 răspunsuri:
| DragosDrDra a răspuns:

07 Ghost-e cu puteri supranaturale
Another-dacă vezi primele 3 episoade sigur o să vrei să-l vezi pe totlaughing
Hightschool of the dead-e cu zombii
HightSchool DxD despre ăsta nu iti spun nimic o să aflii singur.
Oricum uita-te la 07 ghost si another sunt ff faine
Am uitat...death note si ăsta e ff fain

| Al3rT explică (pentru DragosDrDra):

Altele nu stii? Din pacate le-am vazut pe toate specificate mai sus