| àIèD a întrebat:

Pana acum am vazut doua seriale "Lost" si "Prison Brake" si m-au impresionat foarte mult(voi ce parere aveti?).Imi puneti spune niste seriale asemanatoare sau care v-au placut mult?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,prison breake,, un serial de succes, l-am vazut de la cap la coada, merita vazut

| WPP a răspuns:

"white collar" si "lie to me" sunt 2 seriale foarte bune si chiar merita vazute!

| annytzatza a răspuns:

Grey's anatomy
Lie to me
Private practice
House M.D.

| swordfish a răspuns:

Pai eu ma uit la urmatoarele : The Menthalist, Braking Bad si niste,, telenovele'' dar te tin in suspans: Vampire diaries si The lying games