| Themisterman a întrebat:

SALUT!

Care merita de vazut dintre cele doua seriale?
LOST VS PRISON BREAK?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Sheriarty a răspuns:

Am o pasiune pentru serialele cu inchisori/criminal/nedreptati si tot asa. Mai precis, pentru filmele realiste. Lost a avut scapari in plot si elemente mai 'fantasy' de asta prefer Prison Break.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Prison Break...

| faramatania a răspuns:

Ambele,dar cu precădere Lost.

| Sheriarty a răspuns:

Personal, mi-a placut mai mult Prison Break. A fost mai realist si a tratat alt gen de probleme.

| Themisterman explică (pentru Sheriarty):

Dar de ce person break? si nu Lost?
Alti spun ca LOST este cu mult mai interesant decat person break?
Ma refer cati populatie oameni au privit dintre cele seriale?

| Sheriarty a răspuns (pentru Themisterman):

Am o pasiune pentru serialele cu inchisori/criminal/nedreptati si tot asa. Mai precis, pentru filmele realiste. Lost a avut scapari in plot si elemente mai 'fantasy' de asta prefer Prison Break.

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Lost

| Ajutor_1838 a răspuns:

Lost big grin