| LauraGreeen a întrebat:

Pana la urma se vor impaca Stefan cu Elena?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Cu siguranta,in carti ramane cu el deci cel mai probabil si in serial,dar nu acum, m-am bucurat ca Stef a refuzat-o, iar Elena pentru mine e ca si moarta pentru ce i-a facut lui Damon si nu numai... oricum Damon nu o sa ramana cu Rebecah, a facut lucrul ala doar din cauza lui Elena ca asa purtat asa cu el...

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu ştiu. Dansul de astăzi i-a apropiat foarte mult pe Damon şi Elena şi se vedea că există o atracţie între ei doi.În schimb, nici Elena nu îţi poate ignora sentimentele mult prea înrădăcinate în sufletul ei pentru Stefan...deşi atitudinea lui aparent nepăsătoare pare că a rănit-o foarte mult.
Sincer,cred ca mini-scena asta dintre Elena şi Stefan a fost introdusă în acest episod tocmai pentru a ne deruta şi a ne pune nişte semne de întrebare.
Oricum, dupa flirturile ei cu Damon, ar fi chiar neinteresant să nu aibă măcar o aventură cu Damon.

| ღvampireღ a răspuns:

Poate...Damon a gasit pe cineva pe gustul lui.Dar crede-ma ca de la Klaus nu ma asteptam la ce i-a spus lu Caroline si desenul a fost minunat.

| Amelya02 a răspuns:

Nu as vrea sa se impace cu Stefan ci cu Damonstraight face

| d33yuka a răspuns:

Sa speram ca nu. Si nici Elena cu Damon nu vor fi un cuplu. Vor forma un triunghi amoroslove strucklove struck. Si Damon nu si-a gasit pe cineva pe gustul lui...a fost doar ca sa se descarce. Asa as fi reactionat si eu cu primul baiat dragut care mi-ar fi iesit in cale...doar daca as fi fost la fel de nervoasa. Si sunt mai mult ca sigura ca in afara de aceea noapte cu Rebeka, intre ea si Damon nu va mai fi nimic. Damon se va intoarce la Elena cat ai zice "peste", mai ales dupa ce i-a marturisit ca o iubestelove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sper ca da... le sta foarte bine impreuna. ii iubesc foarteee mult! imi doresc sa se impace si in sezonul 4 care este acum! sa dea domnul sa fie asa.

| denisa666 a răspuns:

Daa o sa se impace o sa se desparte si iar o sa impace si tot asa. dar tot vor ramane impreuna. vor trece de orice obstacol.