| Ellena06 a întrebat:

Hellooo TPU happy. Pana la urma Elena va ramane cu Damon =p~ sau cu Stefansad?

6 răspunsuri:
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Va ramane cu stefan

| Kenichi a răspuns:

1. Noi nu avem sa stim la cine te referi, ar trebui sa fi mai explicita.
2.Presupun ca in intrebare este vorba de serialul Vampire Diaries care din cate stiu eu este inca on-going
3.Asteapta sa se termine serialul sa vezi cine cu cu cine ramane nimeni nu are cum sa iti prezica cu cine va ramane elena dar daca ar fi sa ghicesc as spune Stefan ciao.

| Andraanda a răspuns:

Stii eu am citit doar prima carte. In rest ma uit la seriale. Euu ma gandesc ca dupa ce damon a omoratoo pe mama lui Bonnye laughing.Nu cred ca va ramane cu el happy
Va ramane cu stefan. happy
Pupicii :**

| Criss22 a răspuns:

In carti elena ramane cu stefan sigur 100%

| Iulyaaaaa10 a răspuns:

Daca vrei sa afli, sa știi ca exista si carti. Asa ca e usor de aflat. Sau daca nu iti place sa citesti poti cauta rezumatul ultimei carti.

| Ellena06 explică:

intrebarea era adresata celor care au citit cartile :p