| AndreeaDeea210 a întrebat:

Păreri asupra serialului românesc difuzat pe antena 1 "Fructul Oprit"? Cel mai inteligent raspuns va fi premiat cu o funda și un vot.

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Copie ieftină a unui serial turcesc.

| RobertMoon a răspuns:

Circ ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat putin la el din intamplare si nu prea mi-a placut, mai bine te uiti la altceva

| Victoria18 a răspuns:

Este copie a unui serial turcesc... Din pacate nu vom ajunge niciodata ca turcii. Au o industrie cinematografica originala nu ca noi care copiem. Plus ca actorii joaca prea fals. Iar povestea mi se pare de doi bani. Asta e adevarul.

| AlecuAlex a răspuns:

Serial turcesc tradus in romana, pariu cu viata 2 ( cu mai multi bosorogi), panarama la care doar mama se poate uita

| Elipsee a răspuns:

Nu stiu cum cineva ar putea sa se uite la asa ceva, se vede clar ca actorii nu sunt foarte priceputi, cand poarta o conversatie zici ca se roaga (majoritatea)