| AndreeaDeea210 a întrebat:

Bună oameni minunați.Ce părere aveti despre noul serial inceput pe antena 1 "Fructul Oprit"? Cel mai interesant raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| danusiaMIAU a răspuns:

Este un serial foarte bun si foarte frumos si cu multa drama este genial. Imi pare rau ca e doar luni. L-am asteptat asa de mult si asteptarea a dat rezultate este serialul MEU PREFERAT. Este singurul serial romanesc cu drama, iar actori sunt minunati. Personajul meu preferat este Ana. IUBESC SERIALUL ASTA. Care este personajul tau preferat?

| AndreeaDeea210 explică (pentru danusiaMIAU):

Buna imi place mult raspunsul tau. apropo Vlad este personajul meu principal.

3 răspunsuri:
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns:

Nu am auzit de el.

| BMicha3l a răspuns:

Am urmarit cu placere primul episod. Un subiect interesant cat despre actori o alegere resita si interpretarea si jocul actorilor exceptional. Chiar imi era dor de un serial romanesc reusit.