| Ionut659 a întrebat:

Păreri My Hero Academia? (Anime)
Fără spoilăre

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Moare Jack la final.

| Adrian5575 a răspuns:

Merita. Foarte bun.

| SporeBox a răspuns:

Daca cauti un anime la care sa te uiti pentru o perioada mai lunga de timp este foarte bun. Acum a aparut sezonul 5 mi se pare. Poate la inceput o sa para putin plictisitor in unele episoade dar o sa se merite pana la final. Mie mi-a placut mai ales scenele de lupta. Nu e genul de anime in care in jumatate de episod sa moara villain-ul si toata lumea e fericita.

| Ionut659 explică (pentru SporeBox):

Unde îl pot vedea cap-coadă cu sub în română sau engleză gratis?

| EllaAndreea1655 a răspuns (pentru Ionut659):

Da

| SporeBox a răspuns (pentru Ionut659):

In romana poti sa il vezi pe anime kage sau deseneanime dar nu stiu daca il are pe tot. In engleza recomand gogoanime. Singurul lucru e sa iti iei un adblock inainte sa te uiti. Anime kage e mai ok cu reclamele si le atentioneaza pe alea 18+ dar gogoanime baga tot felul de reclame de fiecare data cand dai click.