| MrXdVlad a întrebat:

Pe ape si mai tulburi(Fantana tineretii) este ultimul film din seria Pirates of the Caribbean?

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Da. ce majuscule in plus vedeti?laughing

| MrXdVlad explică (pentru ombladon):

Da motiv de ras...sa nu zic eu acum cum se numesc oamenii ca tine da nu-mi place sa vorbesc despre mitocanitongue

| ombladon a răspuns (pentru MrXdVlad):

Eu am vrut sa iti raspund simplu cu Da si eu zis sa elimin majusculele care sunt in plus, ce dracu vrei?

| MrXdVlad explică (pentru ombladon):

Si mureai daca ziceai doar da? sau ai chef de taraf?

| ombladon a răspuns (pentru MrXdVlad):

Esti prost sau doar greu de cap? am incercat sa scriu doar "Da." si mi-au zis sa elimin majusculele care sunt in plus, nu m-au lasat sa scriu doar "Da."