| lilicutza0009 a întrebat:

Pe ce data a debutat serialul indian Intalnirea Inimilor de pe Prima TV in Romania?(pentru fanii intalnirea inimilor)

Răspuns Câştigător
| deeapisicutzarea a răspuns:

Nu stiu dar adorfil mule ste ft frumoas.happy

| lilicutza0009 explică (pentru deeapisicutzarea):

Da si eu ador mult serialullove strucklove struck

4 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

A aparut in 3 ianuarie 2011, mai un pic si implineste un anwinking

| metcanstefania a răspuns (pentru Danyelusha):

Ba parca nu, a inceput din 2010 cam in aprilie

| Danyelusha a răspuns (pentru metcanstefania):

Nu e adevarat. Scrie pe google "Intalnirea inimilor episodul 1-2" si ai sa vezi ca scrie acolo sub in ce data a fost difuzat episodul la noi. Filmul a implinit un an si ceva de cand se difuzeaza in Romania, daca era din 2010 era gata cu tot cu sezonul 2 laughing.