| lilicutza0009 a întrebat:

Pe ce data a debutat serialul indian Intalnirea Inimilor pe Prima TV?

Răspuns Câştigător
| Blueflower a răspuns:

Salut si eu ma uit la serialul asta si cred ca primul episod a inceput cu data de 2 ianuarie sau feb. daca nu serialul a inceput in anul 2010 in octombrie pe 2 asa scrie pe wikipedia bine pacat ca aarman si ridhima au "murit" in film ma rog

| Danyelusha a răspuns (pentru Blueflower):

Da, dar se reintorc, si Ridhima o sa se casatoreasca cu Sid, dar pana la urma tot cu Armaan ramane, si mie imi place serialul love strucklove struck

| Blueflower a răspuns (pentru Danyelusha):

Dar daca voi 2 stiti de dinainte cum se face ca eu nu stiu. poti sa imi dai te rog si mie site-ul la care te-ai uitat?

| Danyelusha a răspuns (pentru Blueflower):

Pai mie mi-a povestit Ridzy laughing)
Dar daca vrei sa iti povestesc, spune-mi, ca am sa iti povestescwinking

5 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

I hate indian movies.bad quality and bad scenes. sorry

| metcanstefania a răspuns:

Nu stiu exact dar cert e ca la incepu de 2010 tot ce stiu e ca are 2 ani si ceva