| tututualu a întrebat:

Pe ce data se termina nini dau funda primul care îmi zice

Răspuns Câştigător
| Vali_3837 a răspuns:

Serialu ala Nini s-a terminat, pe Disney Channal sunt date acum reluarile, serialul intreg are 128 episoade. Cand vor inceta ei sa il difuzeze la TV? asta numai ei stiu, probabil atunci cand copii nu se vor mai uita! Sper sa iti fi fost de ajutor!

3 răspunsuri:
| YoYoJuSt4U a răspuns:

Se termina pe la sfarsitu lu decembrie

| tututualu explică:

Ai fost primul care mi-a spus

| Amelia_8214 a răspuns:

Stiu doar ca are 128 de episoade.Cum se termina: cand Thomas si Nini trebuie sa se casatoreasca vine Victor si ii spune lui Thomas ca nini e Nicolas.Acesta se supara dar in final o iarta si se casatoresc.Martin ramane cu Lola.