| ANDREEA111 a întrebat:

Pe ce data se termina serialul NINI?

Răspuns Câştigător
| Rooooooooooxi a răspuns:

Pai teoretic daca ar tine-o tot asa serialul nini s-ar termina intre 14 si 20 iulie depinde pentru ca nu stiu daca ultimele episoade le vor da in 2 parti sau nu
uite cum am facut:serialul a ajuns la ep 85 si scadem din 128 episoade cate are serialul pe 85 si ne da 43 apoi pe 43 il impartim la 4 episoade pe saptamana si ne da 10, 75.acel 75 este episodul de azi si ep de maine deci vine sa numaram 10 saptamani si inca 2 zil
in fine ne da 14 iulie care pica joi dar daca ultimele episoade au 2 parti s-ar putea sa se termine cu o saptamana mai tarziiu nu stiu
eu cred ca am calculat corect daca nu asta e!
sper ca te-am ajutat
papa!

1 răspuns:
| PixieJustMe a răspuns:

Pe la sfarsitul lui mai