| theodora_1306 a întrebat:

Cum se termina serialul nini

Răspuns Câştigător
| RedLove a răspuns:

Pai in ultimul episod se afla ca nicolas este nini pentru ca victor gaseste o valiza cu peruca si hainele lui nicolas pe care nini o arunca la gunoi si in ziua nunti ei; cand nini se casatoreste cu Tomas soi vine gunoiul ala de victor si le stirca nunta strigand ca nini este nicolas si ea fuge plangand...dar in final raman in preuna si nu numai ei ci si anhel cu carmen si sebastian cu viki
PWP :*:* fundita? big grin

2 răspunsuri:
| Stephx a răspuns:

Pai apare Dorel si incepe a fuma, cand vine nini ii ia foc peruca din valiza... apoi vine Tomas si le strica inmormantarea spunand ca Victor este de fapt gay si cand vine Carmen, vede ca de fapt in Cosciug era Sebi si atunci Anhel apare. Nini se trezeste si realizeaza ca a fost totul un vis.

| theodora_1306 explică:

Mersi karina si ti-am dat fundita