| Loveyourself a întrebat:

Pe ce limba este serialul Nini?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In limba spaniola

| EJxJtK a răspuns:

Spaniola dar este tradus in mai multe limbi

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Spanioli

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Niní este un film serial argentinian, difuzat pentru prima dată în perioada 7 septembrie 2009 - 6 aprilie 2010 de către canalul Telefé.

Preluat de canalele Disney Channel din diverse țări, serialul este difuzat și de Disney Channel România la sfârșitul anului 2010 și începutul lui 2011.

regia: Jesús Braseras
scenariul: Jorge Chernov, Gabriela Fiore

Sursa:Wikipedia

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite si aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Nin%C3%AD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul original este in limba spaniola dar poate sa fie si in alte limbi.

| Apocaliptic a răspuns:

Daca te referi la ala de pe disney channel, mi se pare ca este pe spaniola.

| SECRETvip a răspuns:

Original in spaniola! Dupa tradus(subtitat)in mai multe limbi!

| lipsadeocupatie a răspuns:

spaniola... funda?

| SARA56 a răspuns:

Spaniola