| Florinaa14 a întrebat:

Hei, in ce limba e serialul Nini? ati vazut ca de o vreme scrie acolo jos in alta limba dar ei vorbesc romana... ei bine nu stiu ce limba e aia care o scrie acolo crying va rog sa ma ajutati funda!

9 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai serialul este in spaniola, subtitrarea aia cred ca e in rusa iar dublarea este in romana... sper ca te-am ajutathappy

| andreibubu2 a răspuns:

Spaniola

| didiana10 a răspuns:

Este limba coreeana

| ladypink1 a răspuns:

Este Bulgara happy Din Bulgaria happy Probabil ca se iau desenele de la noi si trebuiesc traduse in Bulgariawinking Era asa si la Jake&Blake laughing

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Vorbesc in spaniola
Subtitrarea cred ca e bulgara sau maghiara

| uoiza a răspuns:

Spaniola sau argentiniana sigur 100%

| ThinkPinkBb a răspuns:

Bulgara

| Adda16 a răspuns:

Buna. pai aia normal vb in spaniola dar la noi e in romana ca sa intelegem ce zicewinking funda?batting eyelashes

| gaby500 a răspuns:

Spaniola