| amnesia5sos a întrebat:

Pe Euforia era o serial coreean foarte frumos, problema este ca nu ii mai stiu numele. Stiu ca este vorba despre o familie bogata care si-a pierdut fetita si aceasta creste intr-o familie saraca si o cheama Heju. Ei ii place de un baiat pe nume Changee cu care se intalneste peste mai multi ani. Ajutati-ma va rog happy Funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

O cheamă Cheon Hae-ju, iar pe el Park Chang-hee/serialul este May Queen (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/may-queen-589513/
pentru mai multe detalii aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/May_Queen_(TV_series)

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când l-ai văzut, anul acesta? Îți poți aminti și luna? L-ai vizionat în timpul școlii, ori în perioada vacanței? Și cam, pe la ce oră se transmitea? Revino cu câteva detalii.

| AtateaConditii a răspuns:

Daca l-ai vazut de curand du-te la chioșc si cere agenda tv de luna asta. O sa gasesti sigurat, nu fii leneșă să ți se dea gata, trebuie sa cauți si vei gasi.