| tonyc7 a întrebat:

Pe Netflix poti gasi absolut orice filme doresti, cu orice actor doresti, chiar si din acelea clasice sau westernuri produse acum 60-70 de ani?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... nu, nu gasesti absolut orice filme doresti.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu îți face speranțe!
Mai repede le poti viziona online, pe google. S-ar putea ca unele să nu le găsesti deloc, iar altele să nu aibă subtitrare. In lb română. Poti incerca, poate că ai norocul să găsești ce cauți.

| johnnny123 a răspuns:

Netflix nu este arhiva mondială a tuturor filmelor făcute vreodată.

Vei găsi producții proprii Netflix și un număr relativ limitat de titluri pentru care au cumpărat drepturi. Printre ele mai sunt și filme clasice, dar evident ca nu sunt TOATE filmele făcute vreodată. Nu există nici o platformă care să dețină toate filmele făcute vreodată.

| tonyc7 explică (pentru johnnny123):

Nu chiar toate, dar macar vreo 70% din ele.

| Werrich a răspuns:

Nu orice film, doar producții proprii și filme pentru care au achitat drepturi de autor.

| salieri84 a răspuns:

Da, orice-ti pofteste inima si...

| EcceHomo a răspuns (pentru salieri84):

... și încă ceva în plus? laughing