| RoseRosee a întrebat:

Pe Vlad din Pariu cu viata il impusca tatal lui Razvan, moare?(vreau dovezi pentru ce ziceti dar daca aveti)

Răspuns Câştigător
| Claudia_4756 a răspuns:

Nu stiu sigur da nu cred ca moare pnetru ca am vazut pe net ca Vlad inregistreaza o melodie cu cei de la holograf ce urmeaza sa fie difuzata in unul dintre episoadele viitoare..deci daca ar muri nu ar mai avea cum sa apara in acel episod.

13 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Nustiu sigur dar cred ca nu va muri ci va suferi mult.Cineva sigur insa va muri si cred ca razvan

| Claudia_4756 a răspuns (pentru Vampiress):

De unde sti asa de sigur ca moare cineva?thinking

| SellyDemmzy a răspuns:

Nu avem cu sa stim love struck

| Kaℓi a răspuns:

Ce dovezi vrei? laughing certificatul medico-legal?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da moare de rîs.

| cristina1928 a răspuns:

Nu moare atunci, se trezeste, Dar am citit o postare in care scria ca desi nu moare imediat, treptat de va stinge, deci ramne doar de vazut sad

| ZuzuSweet a răspuns:

Eu spun ca nu va muri... dar pagina spune altceva. Uite siteul cu dovezi: http://pariucuviata.protv.ro/......viata.html Sper ca te-am ajutat... Funda? :)

| Aby_abby_1994 a răspuns:

Nu ..nu cred..si nici nu vreauhappy

| clausy11 a răspuns:

Eu stiu de la o prietena ca moare..nu sunt sigur..acum ramane de vazut.

| qBlackWingsq a răspuns:

Eu zic ca nu moare, daca ar muri Anca ar suferi mult si daca ar muri ai naspa

| Swettcandy1 a răspuns:

Da il impusca tatal lui Razvan, apare la tv.

| Pisicutza_Georgi_1990 a răspuns:

Da il inpusca dar nu cred ca moare

| Serenna a răspuns:

Nu moare vlad..il arata ca face stop cardio respirator. dar nu moare te asigur.happy nu ar mai vea filmul nici un sens daca ar murii..andrei a trecut prin atatea...si Vlad doar din atat sa moara...imposibilhappy