| Angelooooo a întrebat:

Pe voi astia de la Cinema City va primesc la filme horror 18+? Am vrut si eu sa ma duc la Halloween ends si nu m-o lasat ca cică am numa 16 ani.Ce prostie

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca asa spune legea, care-i prostia? Nu ai acasa un calculator?

| Violleta2022 a răspuns:

Prostia este doar in capusorul tau, fiindca copilasii mici nu au ce cauta la asemenea filme.'
Mai astepata sa cresti ca sa intelegi ce inseamna sa fii major si sa ai varsta legala, ca acum esti incapabil s aintelegi chiar si atat lucru, odata ce spui ca-i o prostie.

| Angelooooo explică (pentru Violleta2022):

Mai iesi un pic din casa si nu tot comenta de an *** la toate intrebarile

| Violleta2022 a răspuns (pentru Angelooooo):

Mai pune mana pe carte si lasa filmele pentru adulti, ca ar trebuiis a te preocupe scoala acum!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adică dacă regula e 18+ și tu ai 16 unde e prostia?

| Angelooooo explică (pentru suntserios):

De la 16 ani filmele nu te mai afecteaza la fel de mult ca si la 11, 12 ani.mai ales un film horror.

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaPo8 a răspuns:

Eu am 17 ani si ma uit inca la desene animate si daca zice 18+ nu ai ce cauta pe acolo, cine stie poate ramai cu vreo trauma de la filmul ala de groaza sau doamne fereste infarct, vrei sa ajungi de la sala de cinema pe patul spitalului, cu dureri de infernale inima? ei au pus 18+ cu un motiv, 16