| MadalinW123 a întrebat:

Pe YouTube este un canal numit "Youtube Movies", unde poti viziona filme intregi, dar mie imi arata ca acest canal nu are niciun content/acest canal nu are niciun videoclip, ce pot face ca sa imi arate filmele de pe acel canal?

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Probabil că nu are ce să-ți arate. Pe Youtube nu e voie să se publice filme din cauza drepturilor de autor așa că sunt șterse la puțin timp după publicarea pe această platformă de către moderatori.