| ICPreda a întrebat:

Ma confrunt cu o mica problema in ceea ce priveste telefonul HTC wildfire! Nu pot viziona niciun filmulet de pe Youtube. Imi apare o eroare care imi comunica faptul ca acel videoclip nu se poate viziona! Pe alte site-uri pot viziona videoclipuri! Stie cineva care ar fi cauza acestei dileme? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La orice videoclip? daca e la orice videoclip iseamna ca trebuie sa facu un update firmware. Daca face doar la unele, e normal, deoarece sunt videolcipuri blocate pentrutelefoane.

| ICPreda explică (pentru sltlp):

Salut!
La toate de pe youtube imi da aceeasi eroare!
Telefonul este up to date din toate punctele de vedere!

| koopman a răspuns:

Si mie imi face la fel la Nokia n95.