| 20thoughts a întrebat:

Pentru cei care s-au uitat la Pariu cu viata...Cum i-a omorat Dima copilul Monicai?

Răspuns Câştigător
| sillvana a răspuns:

Pai el a pus-o sa faca un test adn sa vada daca e copilul lui si ea l-a pierdut
si copilul era al lui

4 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Pai nu l-a omorat el, doar a pus-o pe Monica sa faca un test de paternitate si ea a pierdut copilul care era al lui Dima.

| 20thoughts explică (pentru CrissuCristina):

Pai Monica de ce zicea ca el i-a omorat copilul?thinking

| sillvana a răspuns (pentru 20thoughts):

Pentru ca el s-a indoit ca e copilul ei si a pus-o sa faca testul ala si data ca daca n-o punea nu il pierdeahappy

| sillvana a răspuns (pentru sillvana):

Scuze mam grabit cand am scris.deci el s-a indoit ca e copilul lui si din asta ca daca nu o punea sa faca testul ala nu il pierdeahappy