| Mentalist09 a întrebat:

Pentru cei care s-au uitat la The Mentalist, stiti ceva serial asemănător?(ps:văzute de voi, care v-au plăcut)

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu prea m-am mai uitat la seriale politiste. Am avut niste tentative. Oricum nimic nu se compara cu The Mentalist.

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

E tot cu un tip care rezolvă tot felul de cazuri. Numai că poate citi gânduri, nu funcţionează prin limbaj corporal.

http://www.imdb.com/title/tt0281432/

| daniela281 a răspuns:

Elementary
Sherlock 2010
CSY: new york
Crossing Lines
Criminal Minds
In general, toate sunt despre crime, detectivi si sunt interesante.
PS: dupa ce le privești pot să-ți mai recomand cateva

| julia_4800 a răspuns:

Este un serial care seamana cu the mantalist. Se numeste perception si e tot asa un profesor universitar care rezolva cazuri si ii ajuta pe cei de la FBI. E chiar fain!

| AlecsaBieber a răspuns:

Lie to me. A fost anulat, are doar doua sezoane dar incearca! In fiecare episod e cate un caz nou pe care incearca sa il rezolve folosind limbajul fetei, al corpului. E foarte fain merita vazut!