| Andreea496 a întrebat:

Pentru cei care se uita la The vampire diaries...care este personajul preferat?,Care sunt cuplurile voastre preferate (stelena, delena, klaroline, bonnie si jeremy etc., ce cuplu ati alege numai din stelena si delena, si de ce?

Răspuns Câştigător
| Yoope a răspuns:

Hey! Ma bucur cand gasesc fani TVD pe TPU, si ma bucur cand ne impartasim "gusturile " ( ca sa zic asa :d ). Pai... ador Delena si Klaroline. De ce ador Delena? Pentru ca faptul ca ei se iubesc nespus, dar sunt atat de incapatanati si faptul ca ei au o dragoste adevarata, nu sunt fortati de univers ca sa fie impreuna ( like Stelena ) ma atrage cel mai mult. Damon, alias iubilica al meu ( :3 ) laughing este perfect, este personajul meu principal. TU?

| Andreea496 explică (pentru Yoope):

Personajul meu preferat este damon...imi place delena din aceleasi motive pe care le-ai scris si tu. (la inceput imi placea foarte mult stelena)

3 răspunsuri:
| StefanAlexandru1427 a răspuns:

Stelena din motive personale

| IonelaElla14 a răspuns:

1. Damon
2. Delena atat
3. Delena pentru ca sunt mult mai frumosi impreuna.

Funda?