| YuukiYou a întrebat:

Pentru cei care va uitati la Vampire Knight, pe cine preferati dintre Kaname si Zero? De ce?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Zeeeeero big grin Pentru că intenţiile lui par mult mai inocente. Ciudat să spun asta, având în vedere că la sfârşit îi spune lui Yuuki că vrea să o ucidă, dar totuşi... Dar suferă mult pe parcursul serialului, şi întotdeauna i-a fost aproape. Plus că, după mine, se potriveşte mai bine cu Yuuki thinking

3 răspunsuri:
| HaruhiFujioka a răspuns:

Zero, Zero, Zero, Zero si iar Zero! Pentru ca e foarte chipes si mai e si serios (cateodata) iar mie imi plac tipii seriosi si mai sunt multe motive pe care nici eu nu le stiu.

| KidoSmart a răspuns:

Zero:X:X pentru ca e un tip super

| KidoSmart a răspuns:

Zero:X:X pentru ca e un tip super