| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce au vazut episoadele urmatoare, cum o sa apara Ridhima in serial?[din dill mill gayye]
O sa invie sau ce?

Răspuns Câştigător
| lilicutza0009 a răspuns:

Nu,nimic de genul asta nici nu a murit, nici ea nici armaan, doar a ramas paralizata si shashank a trimis-o in alta tara sa se recupereze:-P

3 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Nu stiu exact cum o sa apara, dar stiu ca ea o sa se intoarca in episodul 507, dupa ce a fost in alta tara, sa se recupereze pentru ca dupa ce a fost impuscata in coloana, a ramas paralizata. Armaan o sa se intoarca in episodul 556.

| Yoana3 a răspuns:

Lol

| IONYUTZ a răspuns:

Csxzzc