| mariasweet123 a întrebat:

Pentru cei ce au vazut filmul "In time" in care Justin Timberlake si Amanda Seyfried sunt personajele principale... Am nevoie de cateva argumente pro si contra mai lungi daca se poate laughing)

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu te intelegem. Ca sa ai argumente iti trebuie o afirmatie pe baza caruia sa faci acele argumente. Argumente pro si contra la "Sa cumpar telefonul X" "O sa castige X cupa"? Deci argumente pentru ce?

| Mihaelablabla a răspuns:

Pai tu ai nevoie de argumente pro si contra. legate de ce, mai exact?

| mariasweet123 explică (pentru Mihaelablabla):

Deci am nevoie de argumente pro si contra ca de exemplu la inceput cand omul acela cu mult timp i-a dat lui Will timpul iar el s-a dus sa se sinucida, a fost un fapt demn de admirat deoarece i-a dat lui Will timpul ca sa ajute pe altii nu?

| mariasweet123 explică (pentru mariasweet123):

Am nevoie de argumente din fiecare parte a filmului... Nu stiu daca ma intelegi