| PrEtTyAnGeL a întrebat:

Hey! acum cateva saptamani am vazut un film se numea In Time cu Justin Timberlake si Ultra-Violte.Mi-au placut foarte mult
Vreau si eu filme asemanatoare, dau fundahappy

7 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

I Am Number Four (2011)
Inception (2010)
Abduction (2011)
Mr. Nobody (2009)
The Avengers (2012)
Snow White and the Huntsman (2012)

| faramatania a răspuns:

Gen Ultraviolet : Lara Croft:Tromb Raider
Iar pentru primul film (In Time) ți-am răspuns cu altă ocazie:
http://www.tpu.ro/......anticipat/

| Pakira a răspuns:

Pai cam is asemanatoare Upside Down si In Time, in amandoua e vorba de intreaga populatie din lume, si diferenta dintre bogat si sarac, si mai e si ceva poveste de dragoste in amandoua big grinbig grin

| Pakira a răspuns:

The Host, The Hunger Games tongue

| gratie a răspuns:

Upside Down este gen In Time. apropo am vazut si eu filmul si mi s-a parut genial (despre In Time e vorba). Spee sa-ti placa:*

| faramatania a răspuns (pentru gratie):

Chiar crezi că Upside Down este gen In Time? Și apropo, nu mai este siropos? Totuși, din când în când, ca să nu spun, din timp în timp, nu ți-ar strica o recapitulare, la ceva materii de bază, pentru că nu prea le ai nici cu școala.

| gratie a răspuns (pentru faramatania):

Draguta nu e treaba ta si ma rog. daca tu consideri ca am nevoie de recapitulare spune-mi unde am grasit ca sa stiu ce sa recapitulez elocvento care esti(ca sa vorbesc pe limba ta)