| CookieMtfk a întrebat:

Pentru cei ce au vazut filmul "Mama", pe o scara de la 1 la 10, cat de horror (thriller) este? :3

Răspuns Câştigător
| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
Uite aici trailerul official : http://www.youtube.com/watch?v=xpqKbGKXiIs

Pentru mine a fost destul de horror, dar nici nu m-a speriat tare, decat cand vine ''MAMA'' si iese din pereti, sa zicem ca este pe scara 8 ^^. Eu ti-l recomand! :-*

Daca vrei sa-l vizionezi, vizionare placuta! :-h

11 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Hmm...3-4 pe acolo! parerea mea! happy

| AdrianVoicu a răspuns:

1 straight face

| Andeuta a răspuns:

Eu zic 8-8.5 adica este bun merita vazut

| JeffRider93 a răspuns:

Multi oameni, fie copii, fie adulti, l-au vazut si chiar s-au speriat.De la mine are 10.

| SAMM0603 a răspuns:

Cei mai multi o sa zica pana in 5 ca sa para ei ca nu se sperie laughing)
Oricum, pentru a afla trebuie sa te uiti smug

| Pakira a răspuns:

8,50

| Karuta a răspuns:

Bună!

3-4.
:*

| Lavinia7386 a răspuns:

Cam 7

| BelleSarah a răspuns:

Eu 10, au fost si scene horror dar a fost si emotionant mai ales la final m-a facut sa vars cateva lacrimi happy

| andreidedrac a răspuns:

2-3 zic eu

| dollarbill a răspuns:

8.mai mult nu merita!