| OnuOnulică a întrebat:

Pentru cei pasionaţi de film recomand un horror-psihologic foarte bun care chiar merită văzut.
The Others (2001). http://www.imdb.com/title/tt0230600/
Finalul acestui film a fost unul foarte bun care după părerea mea a făcut tot filmul.
Oricum, întrebare: Un film asemănător cu The Others (2001) dacă ştiţi.

Dacă nu, un film care chiar merită văzut de preferabil horror-psihologic.

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Mist.
Nu e acelaşi tip de horror, însă twist ending-ul e comun.

| lpavel a răspuns:

Asa DA, imi place! Si recomandari NU numai intrebari! big grin Merci! O sa ma uit...

| OnuOnulică explică (pentru lpavel):

Cu plăcere chiar ţi-l recomand când ai timp.

| HaKa93 a răspuns:

Mersi mult, de mult caut un film psihologic bun. sper sa merite

| OnuOnulică explică (pentru HaKa93):

Crede-mă că merită! happy
Cel puţin mie mi-a plăcut.

| Radu1015 a răspuns:

Bambi!