| Theo94 a întrebat:

Pentru cine a vazut black mirror, care episod v-a placut cel mai mult?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi spun ce mi-a ramas in amintire,mai stii episodul cu aia care se trezeste si nimeni nu o baga in seama? apoi se afla ca ti-a omorat copilul parca si toti se joaca cu ea,apoi episodul cu roboti, aia cu selfie, ala cu amintirile care se puteau sterge, personal mi-a placut foarte mult, pacat ca s-a terminat, toate episoadele sunt foarte bune

| Theo94 explică (pentru RAY):

Am vazut decat un sezon pana acum, dar ala cu amintirile care se puteau sterge cred ca te referi la s.1, ep.3 "the entire history of you".

| faramatania a răspuns:

Ep.1 din sez.3 și ep.3 din sez.1 și apoi toate.

| Dismally a răspuns:

Episodul cu porcul big grin

| alex15ccc a răspuns:

Episodul cu albinele robotice mi s-a parut interesant, nu imi amintesc cum se numea episodul; de asemenea, Bandersnatch este frumos si inedit.

| christine99 a răspuns:

Pe locul 1 e San Junipero, dar mi-au placut mult USS Calister, Hang the DJ si Playtest. Chiar e greu sa aleg, mi se pare unul dintre cele mai bune seriale de pe Netflix.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Bandersnatch. Este separat, dar tot productie Black Mirror. Un film interactiv in care poti lua decizii pentru personaj.