| John232 a întrebat:

Pentru cine a vazut filmul "Unfiended' (Cybernatural)...filmul este bazat pe fapte reale? Am vazut ca pe youtube sunt intr-adevar filmuletele din film si cica acea fata Laura Barns chiar s-ar fii sinucis din cauza acelui filmulet, deci filmul este bazat pe fapte reale? (Ofer funda)winking

Răspuns Câştigător
| OnixxxxEL28 a răspuns:

Fazele cu laura sunt adevarate si ea chiar s-a sinucis din cauza filmuletelor, dar cele cu skype nu sunt

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Serios frate laughing)? Cum sa fie bazat pe fapte reale? Normal ca nu e.

| Mayhem666 a răspuns:

Http://www.imdb.com/name/nm2054764/ Dupa cum vei vedea, nu sunt reale, sau cel putin asa cred eu!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Nu, nu sunt reale.

| Coquina a răspuns:

Filmuletele de pe youtube sunt facute pentru film, mah stan si bran ce esti.