| SelenaTpu a întrebat:

Pentru cine a vazut serialul Halo, cum vi se pare?

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Decent. Acum mor asteptind seria a doua...

| Brizbriz a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Uite, ca, chiar m-ai facut curios, o sa ma uit si eu
insa, faza cu asteptatul, si pe mine ma calca pe nervi, m-am uitat la NCIS Miami, si dupa 9 luni de pauza am uitat aproape complet personajele sad

| Brizbriz a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Mda, sa te ia mama lu' Avram Iancu' si sa iti arate ea cum sa faci alti "Avram Iancu"

intr-adevar seria e TARE, nu cu adevarat tare, dar cum in ultima vreme, majoritatea serialelor mancau porumb... la fel ca RESTUL GAINILOR, E ESTUL DE TAREwinking

in pana mea, tipul pune mana pe triunghiul ala si restul plantei, care tocmai se pregateau sa i-o traga, ramane fara curent, dar nava lui, care tocmai si-a luat un EMP in bot e reactivata total... OH MAMAAAAA, e ***TAREEE*** CU SPUMEwinking

cu toate ca restul episoadelor nu sunt la fel de tari, totusi, m-ai convins... MERITA SEZONULwinking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Brizbriz):

La cit de dubioase si previzibile au fost multe seriale si filme de lung-metraj din ultima vreme, daca nu vii cu mega-asteptari la Halo, merge.

| Brizbriz a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Da, exact, si filmele de "groaza" in ultima vreme, sunt penibil de groaza, nu ma mai impresioneaza deloc sad

| Sn4k3 a răspuns:

Nu mi s-a parut cine stie ce. Trist, avand in vedere bugetul. Lipsa talentului e din ce in ce mai mare din cate se pare cand vine vorba de regizorat si scris.

| Brizbriz a răspuns:

Nu m-am uitat la nimic facut dupa Halo
si jocul ma plictiseste de moarte dupa 2 nivele (si am incercat vreo 3, inclusiv ultimul)
deci, subiect cam slab si actori cam necunoscuti

singurul film facut dupa joc, la care m-am uitat cu gura cascata LARG, a fost Warcraft, actori nu prea cunoscuti, dar subiectul era mult prea maret ca sa ratez, iar filmul a fost chiar cu adevarat bine facut, si mi-a placut SERIOS ideea de Garona si de un om scund care omoara dintr-o singura lovitura marele si tarele chieftain, care toata viata s-a ocupat numai de razboi si mai era si amplificat de magie
si au reusit sa prezinte cu adevarat bine onoarea orcilorwinking

| SelenaTpu explică (pentru Brizbriz):

WarCraft e cu actorul din Vikings

| Brizbriz a răspuns (pentru SelenaTpu):

Da, iar Garona a fost intr-unul din filmele Misiune Imposibilawinking

| tasr123 a răspuns:

Caca