| simina36 a întrebat:

Pentru cine se uita la TVD, de ce este aceasta Katherine asa importanta? zilele acestea am inceput sa urmaresc serialul!

Răspuns Câştigător
| Clauvdgg a răspuns:

Pentru ca Damon love struck si Stefan au fost amandoi indragostiti de ea.
Ea i-a transformat in vampiri inainte de a fi luata si inchisa pentru ca s-a aflat ca ea este vampir.
Si Elena seamna cu ea.
A fost prima originala - Tatia Petrova care a avut o fiica care a nascut-o pe Khaterine si Khaterine a avut o fiica... bla bla laughing si s-a inascut Elena si toate 3 seamana.
Daca mai ai nelamuriri poti sa ma intrebi.
Sper ca ai inteles ceva big grin laughing.

| simina36 explică (pentru Clauvdgg):

Ok o sa mai intreb daca o sa mai am vreo nelamurire, acel oras e plin de vampiri big grin

| simina36 explică (pentru Clauvdgg):

Ma intreb ce o sa se intample in 6 sezoane, am citit ca au fost confirmate 6!

3 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Pt ca e bunalaughing) si are o personalitate exploziva:X uita-te la serial si vei intelege dc, oricum rolul Katherinei este unul foarte tare tongue