| ionutz18boss a întrebat:

Pentru fanii Naruto Shippuuden!:X Pe cine o sa invie Kabuto? Vreau lista completa! Nu vreau aiureli sau alte prostii, pentru ca sunt in urma cu episoadele si sunt foarte curios.

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

Kabuto ii va invia pe : toti Jinchuuriki, cei 7 experti spadasini din ceata, Madara Uchiha, tatal lui Gaara, fratele lui Raikage, senseiul lui Tsuchikage, toti membrii Akatsuki in afara de Hidan, Asuma, Dan. Pentru mai multe detalii si alte nume pe care nu le-am spus : http://naruto.wikia.com/wiki/Summoning:_Impure_World_Reincarnation

| ionutz18boss explică (pentru Kanpeki):

Multumesc foarte mult pentru ajutor!big grin Am mai pus intrebarea asta de 3 ori si nimeni nu a putut sa imi raspunda complex,cum mi-ai raspuns tu, dar inca ceva, ce ai scris tu acolobig grinan, este Kakazu, nu?

| criss7784 a răspuns (pentru ionutz18boss):

Ma gandesc ca in loc de smiley face ce este pus in propozitia "ce ai scris tu acolobig grinan" ma gandesc ca era : Dan... Daca e asa cum zic eu, nu e Kakuzu, Dan este a fost iubitul lui Tsunade, dar a murit.

| ionutz18boss explică (pentru criss7784):

Da,Dan am vrut sa scriulaughing

| Kanpeki a răspuns (pentru ionutz18boss):

Dan a fost iubitul lui Tsunade care a murit. ( l-a inviat si pe Kakuzu ) Multumesc pentru fundita happy

5 răspunsuri:
| ღHinataღ a răspuns:

Priveste si vei afla