| ChristianaAa a întrebat:

Pentru fanii serialelor coreene istorice : care e topul vostru? care seriale v-au placut cel mai mult?winking:d

4 răspunsuri:
| AnnaMaria27 a răspuns:

Nu sunt mare fana, dar cel mai mult mi-a placut "Giuvaierul palatului" big grin

| ChristianaAa explică (pentru AnnaMaria27):

Si mie mi-a placut enoorm! A fost primul pe care l.am urmarithappy

| AnnaMaria27 a răspuns (pentru ChristianaAa):

Si pentru mine la fel! laughing Apoi am urmarit "Legendele palatului" si multe altele! big grin

| Pufar1ne a răspuns:

Eu sunt mare fan le-am urmarit pe toate cel mai misto a fost Legendele Palatului Printul Jumong si in general toate legate despre istoria Goguryeo