| AndreeaLove10 a întrebat:

Pentru fanii The Vampire Diaries, Nina Dobrev va parasi serialul...dar cine va fi in locul ei? sad

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu cred ca o inlocuieste nimeni.Probabil va lua leacul si va duce o viata in alta parte, sao o sa moara iar poveste va continua fara ea.

| ʚïɞ_Cătă_1999 a răspuns:

Imi vine sa plang sad Eu una cred ca Tory din Victoria in lumina reflectoarelor va fi cea care o va inlocui. crying(

| DeliElla a răspuns:

Nu va fi inlocuita de nimeni probabil Elena va murii...

| Mantis a răspuns:

Nu cred ca are rost sa o inlocuiasca, sincer iti spun.Cu Nina au inceput cu Nina ar trebui sa termine.Sincer eu sper sa moara Elena si sa faca un sfarsit dramatic al serialului pentru ca eu nu o sa ma mai uit daca o inlocuiesc pe Nina.

| sweetlife a răspuns:

Da ar fi frumos daca ar veni cineva care seamana mult cu ea gen victoria juice