| RaZvAn39 a întrebat:

Pentru toti membri TPU care pot sa-mi raspunda la intrebare va rog sa o faceti .....de curand am facut o colectie impresionanta de manga si dupa ce am vandut-o m-am apucat de animeuri. am vazut destule animeuri si dintre toate mi-au ramas incap multe dar le-am terminat repede si m-am plictisitcrying( as vrea sa imi spuneti niste nume de animeuri gen... stiu si eu "hightschool dxd" sau "baka to test "! imi plac genul mai pervers (asemenea kampfer sau altele) si cele cu comedie sau actiune de preferat(doresc sa fie suptitrate iar daca se poate puneti si linkulbig grin). ASTEPT RASPUNS! DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Inteleg ca vrei anime ecchi. Cateva astfel de anime ar fi Amaenaide "eu"!, Asobi ni Iku "eu"!, Asu no Yoichi!, B Gata H Kei, Hagure Yuusha no Estetica, Highschool of the Dead, Needless, To LOVE-Ru, Seikon no Qwaser.

| irbis a răspuns (pentru irbis):

La Amenaeide si Asobi ni Iku, "eu" e de fapt "y o" (fara spatiu intre litere). Site-ul TPU vede asta ca fiind o greaseala.

2 răspunsuri:
| BYGGeo a răspuns:

Uite o lista cu toate animeurile http://www.deseneanime.ro/lista-anime-uri/