| Baky a întrebat:

Pentrui cei care se uita la Merlin... o sa fie Arthut cu Morgana? Eu sunt doar la primul sezon big grin.

3 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Nu! Morgana isi gaseste sora si afla ca este vrajitoare, trece de parta raului, dar intr-un final esteinvinsa de merlin. Artur va fi cu servitaoarea aia, nu mai stiu cum o ciama...ah gwen! Misto serialul!

| Baky explică:

Oo...interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu, nicidecum.Morgana o sa se impotriveasca la toti, nu stii legenda? Ea o sa fie dusmanca de temut a lui Merlin.Eu sunt la zi cu serialul big grin