| xewgdnfn a întrebat:

Hey! happy Cate episoade are "Naruto"? (Nu ma refer la "Naruto Shippuden"). Eu m.am uitat pe animekage la "Naruto" dar are doar 220 de episoade si nu cred ca are doar 220. thinking Oricum, daca are 220 episoade... ce urmeaza? "Naruto Shippuden"? thinking straight faceFunda!

3 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Da are 220 de episoade, si urmeaza Naruto Shippuden, care e continuarea dupa 3 ani. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are 220 de episoade si dupa aceea urmeza Naruto Shippuden care are in jur de doua sute si ceva de episoade

| diamaria99 a răspuns:

Da sunt 220 episoade, iar Naruto Shippuuden, care are 209 episoade.