| fefe_9932 a întrebat:

Plzzzzzz fanii twilight si new moon ce parere aveti? ce actori va plac din aceste 2 filme?

Răspuns Câştigător
| ÅñdRa a răspuns:

Da sunt super filmelehappy
de obicei nu prea citesc... dar seria twilight m-a facut sa citesc...am citit toate cele 4carti si pot sa zic ca sunt minunatehappy
Imi place foarte mult de Ashley Greene{cea care o interpreteaza pe Alice}e o tipa super si rolul i se potriveste minunathappy
Robert Pattinson e un actor foarte talentat si un cantaret minunat iar rolul lui Edwuard i se potriveste
Kellen Lutz:mi se pare un actor fara fite si ador rolul lui de glumet:X
Oricum si ceilalti actori sunt minunatihappysi fara ei seria twilight ar fi altfel

5 răspunsuri:
| anka a răspuns:

1. Mie imi plac mult
2.Bella, Jake, Edward

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti mie imi plac toti nu poti sa zici ca unu e mai frumos decat celalat nu exista oameni perfecti ...toti sunt la fel...toti oamenii din aceast lume sunt la fel. daca zici ca ala e mai frumos decat alalat inseamna ca nu apreciezi munca lui Dumnezeu pentru acel om. e munca lui Dumnezeu, nu poti sa o refuzi.

| miauu a răspuns:

Da sunt foarte faine.am si cartile
:X
bella
:X

| alex:) a răspuns:

Eu am vazut filmele si imi plac foarte mult actoru preferat este Taylor Launter

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Sal.Mey deci filmele is super fainelove struck.Si chiar interesante! Abia astept si celelalte filme care vor urma!:X

Poi imi place de Bella si Edward!love struck.Scumpii de ei!
Bye.Succes!