| AlwaysDream a întrebat:

Am o intrebare, pentru fanii Twilight. Ce asteptari aveti de la Breaking Dawn si de ce va plac Twilight Series?

3 răspunsuri:
| AlwaysDream explică:

Imi pare bine ca sunt de acord cu voi:*

| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Pai... cred ca Breaking Dawn o sa fie super tare deoarece imi place actiunea si o are mai aparte fata de alte filme... Imi place seriile Twilight, pentru ca sunt minunate si ma face sa ma simt in largul meu cand il privesc, este minunat love struck love struck love struck love struck filmu' e super si il iubesc, ma astept la mai multa actiune in partile noi ce are sa le difuzeze pe micile ecrane abia astept love struck

| George_3914 a răspuns:

Imi place Twilight la nebunie chiar il ador:X.Imi place filmul pentru. ca este genul:dragoste si actiune