| lorytza a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele twilight si new moon?

15 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Cartea este praf, filmele si mai praf. Teribiliste, comerciale, anti-feministe ("Uitati-va la mine, sunt Bella, am nevoie de ajutor, nu am personalitate si sunt obsedata de un vampir!") si pur si simplu idioate. Urgh.

Sunt de acord cu Ayrwen, in privinta asta.

| Munchkin a răspuns:

Prea comerciale. Prea teribiliste. Actori prea urâţi.
Hai să fim serioşi...tot filmul se învârte în jurul unei tipe pentru care se bat 2 fraieri ca să o apere. laughing Ce e aşa grozav în asta? Şi Edward ăla, ce vi se pare vouă aşa frumos? Arată de parcă e anorexic. Blah blah.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Super tari!

| Puiutz a răspuns:

Nu a aparut inca Eclipsatongue.
Doar carteahappy.

| georgiana_5779 a răspuns:

Eu cred ca sunt superbe... dar gusturile nu se discuta, nu?

| Gogutzu a răspuns:

Sooper...

| andreetgv a răspuns:

Grozave, sunt filmele mele preferate

| floflory a răspuns:

Mie mi se par frumoase...am citit si cartile si de abia astept sa apara "Zori de zi" ultimul volum din serie...este mult mai interesant decat celelalte 3

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Cele mai tari! Astept eclipsa. Cartile au fost mai bune, dar nimic nu e perfectwinking.

| lorytza explică:

pai eclipsa a aparut?

| lorytza explică:

Da, parca pe 29 iunie

| ....... a răspuns:

Adorrrrr,, de tottt, filmuletele alea,, o sa fie eclipse, mai repede pe 30 iuniee

| ....... a răspuns:

Adica pe ecrane o sa apara eclipse pe 30 iunie

| ....... a răspuns:

Ayrwne: fiecare cu filmele lui si cu placerile lui,, mie una imi place de edward,, e tare frumusel,, altii cred alte fel,,,

| kagome_8372 a răspuns:

Nu eclipse nu a aparut din pacate. am aflat ca in romania o sa fie in iunie parca. pana atunci e muult sad